Profesionálne bavlnené plátno 90 x 140 cm

23,98 €

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Ručne napnuté bavlnené plátno vyrobené na Slovensku. Šepsované plátna vyrobené v Taliansku sú napnuté na pevnom, kvalitnom, drevenom ráme. Zaručujú najvyššiu kvalitu spracovania.

Dostupnosť: dodanie od 5 do 10 pracovných dní

Detaily
Drevené rámy (blindrámy) majú najpoužívanejší profil rámu, ktorý zaručuje pevné a rovnomerné napnutie plátna, okraje sú zaoblené, čo zabezpečuje množstvo výhod. Plátno nie je tak namáhané, dá sa v prípade potreby ľahšie dopnúť a zachová hladké okraje bez nerovností.
Vďaka ručnej výrobe je zachovaná najvyššia kvalita spracovania. Použité materiály sú prvotriednej kvality a zaručujú stálosť a trvácnosť napnutých plátien.

Vďaka ručnej výrobe dokážeme zabezpečiť takmer akýkoľvek požadovaný rozmer od pravouhlých formátov cez mnohouholníky až po kruhové formáty.

V prípade, že už ste si napnuté plátno kúpili od iného výrobcu a rám nespĺňa základné požiadavky kvality, tj. rám je zkrútený alebo okraje sú nerovnomerne opracované, môžete napisať priamo nám. Vaše plátna dokážeme odborne odopnúť z blindrámu a znovu napnúť na nový rám, ktorý bude rovný, kvalitný a bez akýchkoľvek závad. Pokial máte akékoľvek požiadavky, prosím, napíšte nám na servis@umeleckepotreby.sk.
Ďalšie informácie

Recenzie

Zákaznícke recenzie

Tento produkt nemá zatiaľ žiadne recenzie