Winsor & Newton COTMAN Studio Set – 45 malých téglikov

64,63 €

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Vysoko kvalitný odolný set má svieži inovatívny dizajn, ponúka vysokú všestrannosť a je vhodný na všetky techniky s vodovými farbami.

Dostupnosť: dodanie od 3 do 5 pracovných dní

Detaily
Je špeciálne dizajnovaný na poskytnutie maximálneho priestoru na miešanie farieb s tromi veľkými paletovými zónami. Ľahko sa čistí vďaka odpojiteľnej palete. Táto verzia Studio setu obsahuje 45 malých téglikov, ktoré pokrývajú celú škálu Cotman vodových farieb plus ku každej z najobľúbenejších farieb je pridaná ešte jedna.

Rad Cotman vodových farieb pozostáva zo 40 farieb v tubách alebo téglikoch, ktoré majú dobrú transparentnosť, excelentnú tónovaciu silu a dobré vlastnosti na prácu s nimi. Ponúkame aj vynikajúce sety Cotman vodových farieb.

TRVÁCNOSŤ
Farby s označením AA a A sú považované za trvácne pre umelecké použitie. Ak si chcete byť istý o trvácnosti tej ktorej farby, pozrite sa na ich hodnotenie na štítkoch túb a téglikov.

PIGMENTY
Cena je udržaná na ekonomickej úrovni nahradením niektorých drahších pigmentov menej drahými alternatívami. Pigmenty pochádzajú z množstva zdrojov: niektoré sú prírodné produkty, najmä z pôdy, iné sú z kovových zlúčenín, často sú označované ako „tradičné“ alebo „pravé“, napr. ultramarín.
Destiláciou ropných výťazkov je rozširovaná škála organických pigmentov, ktoré sú často označované ako „moderné“.
Ďalšie informácie
objem Nie

Podľa vášho výberu

Recenzie

Zákaznícke recenzie

Tento produkt nemá zatiaľ žiadne recenzie