Winsor & Newton Kaligrafický tuš – drevená kazeta

45,20 €

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Táto kaligrafická kazeta ponúka výber kaligrafikých potrieb v atraktívnom drevenom prevedení, s priestorom na uloženie tušov a pierok.

Dostupnosť: Nie je na sklade

Detaily
Obsah:

8 x 14 ml Winsor & Newton Kresliace tuše
5 x Kaligrafické pierka rôznych veľkostí
1 x Priehradka na pierka
1 x Drevené namáčacie pero
1 x Leták s inštrukciami, tipmi a príkladmi, ktorý vám pomôže začať

Winsor & Newton Kaligrafické tuše ponúkajú najširšiu škálu farieb, na ktoré je možné použiť namáčacie perá alebo plniace perá.

Kaligrafia - v zmysle umenia krásneho písma, bola používaná v rozličných formách už od pradávna. Od antického Grécka a Ríma až do stredoveku. Kaligrafia bola pokladaná za umenie, a zároveň bola základom písomnej komunikácie až do objavenia tlače. Kaligrafia sa stáva v súčasnosti stále populárnejšou a venujú sa jej tak profesionálni, ako aj amatérski umelci na celom svete. Winsor & Newton využíva svoje odborné vedomosti a skúsenosti pri výrobe kaligrafických tušov od roku 1890, vytvorili širokú škálu 18 farieb, ktoré sú žiarivé a odolné voči svetlu.

Škála pozostáva z 18 farieb, 14 žiarivých farieb pokrývajúcich farebné spektrum a 4 extra farby – Matná čierna, Biela, Zlatá a Strieborná. Všetky farby sú v ponuke v 30 ml fľaštičkách.

Maximálna univerzálnosť

Na 14 farieb (s modrým vrchnákom) môžu byť použité: namáčacie pero, plniace pero, technické pero a airbrush. Tieto farby je možné ľubovoľne spolu miešať. Na 4 farby (s červeným vrchnákom) sú vhodné: namáčacie pero a štetec (platí to aj na zmesy vytvorené z týchto farieb). Tieto farby sú nepriehľadné. Čierna a Biela sú matné.

Trvácnosť

Winsor & Newton Kaligrafické tuše boli vyvinuté tak, aby poskytli umelcom bezkonkurenčnú úroveň trvácnosti a kvality. Všetky Kaligrafické tuše majú najvyšší rating trvácnosti AA alebo A.

Štetce na Kresliace tuše

Na trhu je obrovské množstvo štetcov a vybrať si tie správne môže byť zdĺhavé a únavné. Na Kresliace tuše môžu byť využité všetky štetce na vodové farby, no odporúčame najmä:

Artists' vodové farby - sobolie štetce
Cotman štetce
Ďalšie informácie
objem 14 ml

Podľa vášho výberu

Recenzie

Zákaznícke recenzie

Tento produkt nemá zatiaľ žiadne recenzie