Winsor & Newton WINTON Studio Set

42,40 €

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Winton olejové farby Studio Set

Set farieb v atraktívnom balení je ideálnym darčekom pre začiatočníkov.

Dostupnosť: Na sklade

Tovar pripravíme na doručenie: Dnes

Detaily
Set obsahuje:

8 x 21ml tuby Winton olejových farieb
1 x 60ml tuba Titánovej bieloby
1 x 75ml fľaša prostriedku Liquin Original
2 Winton Hog štetce
Leták s inštrukciami

Winton je tradičný sortiment olejových farieb, ktoré sú vyrobené z cenovo prijateľných pigmentov, preto sú vhodné najmä pre študentov, amatérskych umelcov, ale aj ostatných umelcov požadujúcich veľké množstvo farieb za výhodné ceny.

Použitie tradičných zručností a moderných chemických techník vyústilo v sériu 47 starostlivo vybraných olejových farieb Winton excelentnej kvality.

TÓNOVACIA SCHOPNOSŤ

Vysoká úroveň pigmentácie poskytuje dobrú kryciu schopnosť a tónovaciu silu.

Dobrá cenová úroveň bola dosiahnutá použitím menej nákladných pigmentov a nie znižovaním objemu pigmentov. Vývoj, výroba a kontrola kvality výrobkov Winsor & Newton zabezpečuje ich najvyššiu kvalitu.

VISKOZITA / KONZISTENCIA

Winton farby majú jednotnejšiu konzistenciu ako Artists´Oil Colour a sú o niečo tuhšie. Vďaka tomu vynikajúco držia na štetcoch.

TRANSPARENTNOSŤ A NEPRIEHĽADNOSŤ

Nie všetky farby škály sú transparentné. Pigmenty sa vo svojej transparentnosti od prírody líšia. Farby Griffin sú označené symbolmi, transparentné farby sú označené    alebo T, polotransparentné farby sú označené alebo ST. Polokrycie farby sú označené alebo SO a nepriehľadné farby sú označené alebo O.

Treba si pamätať, že úroveň transparentnosti farieb je v závislosti s inými farbami. Priehľadné farby sú používané pre lazúrnosť a tónovania, vytvárajú hĺbku farby. Nepriehľadné farby dobre kryjú, vytvárajú plochosť maľby a kryjú podklad.

LESK

Lesk farieb Winton závisí od použitia jednotlivých pigmentov. Úroveň lesku je preto rôzna, ale v rámci škály o niečo viac porovnateľná.

TRVÁCNOSŤ

Vždy, keď to bolo možné, boli použité čo najtrvácnejšie pigmenty pri výrobe spektra Winton farieb. Receptúra a výrobný proces zabezpečuje, že produkt zostane v dobrej kvalite v tube a poskytne maximálne trvácny náter (ak je farba používaná správnym spôsobom). Všetky Winton farby sú označené AA a A symbolom a sú odporúčané ako trvácne pre umelecké využitie.

ČAS SCHNUTIA

Všetky farby sa stanú na dotyk suchými v priebehu 2 až 12 dní. Odlišné časy schnutia sú spôsobené rozličnou reakciou jednotlivých pigmentov pri zmiešaní s olejom. Winsor & Newton vytvára farby tak, aby boli optimalizované časové intervaly schnutia, čo pomáha umelcom vyhnúť sa problémom pomalého schnutia podkladov.
Ďalšie informácie
objem 21 ml

Podľa vášho výberu

Recenzie

Zákaznícke recenzie

Tento produkt nemá zatiaľ žiadne recenzie